הסיפור שלי

שמי מורי טויק ואני מאמין שכל אחד מאיתנו נושא אוצר שהוא ידע בתחומו, ידע שהוא כלי נהדר להתפתחות שלנו להגשמה הכה חשובה לנו. כל חיי הייתי עצמאי, יזם, אופרטוניסט מושבע, חרוץ ועירני שלקח משבר והפך אותו להזדמנות. אז לפני כשנה נאלצתי בעקבות מצב בריאותי, להפסיק את כל מה שאני עושה ולסגור את מרכז העצמה שהקמתי למען ילדים ונוער, ולפגוש שוב את הצורך שלי "לצמוח מחדש", העסק והסלוגן שליווה אותי שנים בעסקיי, הפך להיות מצפן / המדריך המוביל שלי . אני בעל תואר ראשון במנהל עסקים, מטפל וסופר, ואני מאמין גדול שיש בנו המון להציע, ולא רק גרסא אחת שלנו, ובעצם יש לנו להציע גם את ה לוגו האקס הכוונה שלנו.

כיום, אני מוביל את עולמות המינוף העסקי באמצעות פיתוח השיטה הייחודית לכם, בניית ימי השתלמות, סדנאות וקורסים. מנהל פרוייקטים ורכז מוביל במרכז האקדמי לוינסקי וינגייט. מנהל פרויקטים נוספים בארגונים גדולים בתחום ניהול ופיתוח הידע והקורסים הנדרשים, ומלמד בעלי עסקים איך לשדרג את עצמם הלכה למעשה.

בואו למצוא איתי את ה-

אני מאמין

הנסיון שלי כולל

שכל אחד מאיתנו נושא אוצר שהוא ידע בתחומו, ידע שהוא כלי נהדר להתפתחות שלנו להגשמה הכה חשובה לנו.

עבודה מול גופים וארגונים גדולים מאוד במשק, והיום אני רכז מוביל במכללה הקדמית לוינסקי וינגייט.

אני מאמין-

שכל אחד מאיתנו נושא אוצר שהוא ידע בתחומו, ידע שהוא כלי נהדר להתפתחות שלנו להגשמה הכה חשובה לנו.

הנסיון שלי כולל-

עבודה מול גופים וארגונים גדולים מאוד במשק, והיום אני רכז מוביל במכללה הקדמית לוינסקי וינגייט.

ידע הוא "כוח" אבל רק אם אתם עושים איתו משהו !!!

אז למה לבחור בי

נסיון רב

אני עובד מול גופים וארגונים גדולים מאוד במשק. היכולת לשלי בלייצר תהליכי בנייה נכונים ובניית תוכנית עסקית אל מול אותם גופים, יציאה לדרך בפן השיווקי, עבודה מול ספקים שונים, בניית צוות מומחים, בניית תקציב למיזם מוביל חדשני בארגונים גדולים, וגמישות מחשבית כל אלו יבואו לידי ביטוי בעבודה ובשירות שאני מציע לכם, כל זאת בשביל שתוכלו להיות בקדמת הבמה ולהפוך לאוטריטה בתחומכם !

שירות מעל הכל

אני מאמין שמה שקובע תהליך מוצלח בכל נושא שתבחרו, זה הקשר המסור, האמון והשירות המדוייק והכנה עם מי שאתם בוחרים לעבוד איתו על מנת להגדיר מחדש את העסק שלכם.
שירות ללא פשרות, זו לא עוד סיסמא עבורי, זו עשיית אמת מהרגע הראשון שיצאנו יחד לדרך, זו החלטה ראשונית להעניק לכן את המקום, והמענה "להוציא" את הטוב ביותר מעצמכם וממני.

חיבורים עסקיים

בעולם התחרותי שסובב אותנו מעבר לבידול, לכשרון ולמקצועיות שלנו, מתברר שקשרים עסקיים, נטוורקינג, חיבורים בין גופים אנשי עסקים ורעיונות הם חלק פעיל בלקדם את מותג שלנו. במהלך השנים האחרונות יצרתי קשרים עסקיים עם ארגונים וחברות גדולות, שייתכן שהמותג שלכם יעניין אותם וירכוש את השירות שלכם.

הדרכה והכוונה

החלטתם לצאת לדרך איתי, נהדר. מעתה אתם לא לבד! בכל שלב אדע לכוון אתכם עד שנגיע יחד ליעד. הדרכה והכוונה נכונים יכולים לעשות את כל ההבדל, ובשביל זה אני שם בשבילכם. לבנות שיטה, לפתח סדנא או לבנות קורס מצריך הדרכה והכוונה מותאמת לשירות שלכם. הכלים שתקבלו ישמשו אתכם להרגיש בטוחים, יהפכו אתכם לאוטוריטה בתחומכם, ויעזרו לכם להגיע להגשמת השלב הבא בעסק שלכם.

דילוג לתוכן